Vyzvedni si objednávku

Layout pro Werushku

21. března 2010 v 16:26 | Rosalie
Ahoj,další layout na objednávku.Tentokrát pro www.kristen-stewart-cz.blog.cz .Pokud se bude líbit,tak piš na email.Použila jsem snad všechny fotky.Oddělovač do menu by Blanch.

Layout pro Bloody

19. března 2010 v 22:14 | RosALIE
avatar
Sorry,sem ted totál vygumovaná.Je mi blbě.Bolí me v krku.Sem ospalá.Bez nápadů.Otárávená.A dalších milion věcí.Layout by měl být na blog twilightbite.blog.cz.Pokud ho bede Bloody chtít,tak at napíše na ten email,kam posílala objednávku.Čus.Jo a hoření odkazy a oddělovač sou od Blanch.

Layout pro {Mrs.} Hermiona

29. ledna 2010 v 10:14 | Ros
Ahoj,layout sem dělala na rychlo a nešel mi nastavit.Nelo mi ani založiit new blog,protože jich zakládám poslední dobou hodně.Nastavlila jsem ho tedy rovnou k {Mrs.} Hermioně.Náhled pod perexem.

Layout pro {Mrs} Hermionu

15. ledna 2010 v 19:55 | Rosalie
Ahoj,tento layout(pokud ho bude {Mrs} Hermiona chtít)bude na blogu,který bude sloužit pro Mega graphic soutěž(přihlásit se můžete pokud najedete na odkaz v horním boxu).Neměla nějak zvláštní prosby.Nechala to více-méně na mně.Bonusy ještě nejsou,protože se to prostě musí ujasnit:D

Layout pro LusyCullen

27. prosince 2009 v 14:02 | Rosalie
Ahoj,po přestávce přidávám layout na přání.Podle avataru už jistě víte s kým layout je.Layout(pokud ho bude chtít) se bude šlechtit na blogu LucyCullen.Bonus-klikací ikona,neměla jsem čas udělat z ni klikací ikonku,ale to snad umíš a když ne,tak u nás v návodech najdeš postup.

Layout pro {Mrs} Hermionu

2. prosince 2009 v 17:30 | Rosalie
Uf!Teda ten mi dal!No ani nwm jak dlouho,ale dlouho.New,vytoužená technika.Layout se mi líbí.To je co říct.Je hodně bonusků.Jestli bude majitelka chtít,tak se heslo stejný jako vždy.Emma je úchvatná a jakonec jsem vzala photoshoot,kterej se hodí je každý barvě.

Layout pro MRS. Hermiona

29. listopadu 2009 v 15:01
Ahoj,MRS. Hermiona si u mě objednala layout s Emmou Watson.Pokud ho bude chtít,bude na blogu t-m-r.nejdříve jsem udělala strašně úzký menu.Nic se tam nevešlo,tak sem to holt překopala.Jak sem na to furt koukala,tak at sem fotky upravovala jak sem chtěla,tak jsou takový-spíš ve špatné kvalitě.

Layout pro {Łady} Alici

25. listopadu 2009 v 11:58 | RoSaLiE
Ahoj,{Łady} Alice si u mě objednala layout s Ashley Greene.Pokud ho bude chtít,bude na blogu ashley-greene. Dost je bonusků-avatary,ikonka,nápisy do menu.
 
 

Reklama