Filmové/knižní

Laylout The vamire diaries

14. února 2010 v 18:20 | Rosalie
The Vampire diaries sem nikdy neviděla a rači ani vidět nechci.To bych se do toho třeba zabouchla a už by to byl vrchol xD.Našla sem si fotku v úžasné kvalitě.Jinak všechno ostatní se děsný.

Layout Avatar movie

6. února 2010 v 11:41 | Rosalie
K nahládnutí / není nastavený

Layout Harry Potter

10. ledna 2010 v 21:47 | Rosalie

Ještě jednou ahoj,je to starší layout.Koukala sem se k sobě do "koše" a prostě sem ho nastavila.Harry Potter je pro mě knížka i film mého srdce.

Layout Twilight saga | Excellent Twilight

5. prosince 2009 v 17:03
Další layout s Twilight saga.Mně se líbí.To je co říct.V záhlaví jsou klikačky Twilight,New Moon,Eclipse,Breaking down a Stephenie Meyer.Moc,moc se mi to líbí.Ale škoda,že nemam Twilight písmo.Nedala bych tam potom menu.

Layout Twilight sagas | New Twilight

4. prosince 2009 v 13:15
Layout Twilight sagas,který je složený z jablka,"kytky",mašle,šachovnice.Škoda,že tyhle obaly nejsou na knihách i v ČR.V záhlaví jsou názvy jednotlivých knich,které se dají použít jako klikací ikonky.

Layout New Moon | Bella and Jake

2. prosince 2009 v 13:32
Další pokus.Hrozně jsem se na New Moon těšila a stále těším.Viděla jsem ho totiš jen v hodně špatné kvalitě na netu.Do kina na něj du až 29.12.09.Ale kdo si pošká,ten se dočká...

Layout Alice Cullen | Blue Vampire

2. prosince 2009 v 9:38
Tento layout s Alicí je tyrkysovo-bílý.Je jednoduchý.Design zdobá jediná fotka a to ta,kterou vidíte na avataru.V záhlaví pasuje trochu divně.No snad se vám bude aspon na 25% layout líbit.

Layout New Moon |Volterra

1. prosince 2009 v 14:07
Ahoj, mám momentálně zánět hlasivek.Nudim se,tak tvořim.Neříkám,že hezky.Blíží se vánoce a taky hodně vánočních koncertů.Já se účastním dvou.Jeden se školnim sborem-učitel ještě neví,že solo odmítnu.A koncert ZUŠ,kde budu zpívat solo a moderovat.Hurá.Moc se těšim,ale ted sem byla hodně nemocná a to solo jsem si ještě ani jednou nevyzkoušela a moderování taky ne.A ani jen tak nevyzkoušim.Zánět hlasivek...No ale nwm proč to píšu..xD Mně se líběj jen avatary xD .
 
 

Reklama